FOTOGRAFIA PRODUKTOWA
więcej jak zdjęcia, więcej jak produkt
Fotografia do kampani reklamowych
Białe tło
wersja: fantasia & standard
Aranżacja
wersja z tłem : fantasia & standard
Czytaj więcej
poniżej zdjęcia
W wielu przypadkach kiedy istnieje problem z transportem produktu we wskazane miejsce, jak np. maszyny budowlane, czy służące do stacjonarnej produkcji urządzeń, moje mobilne studio, przenosi się z Krakowa w wymagane miejsce, zapewniając taki sam efekt jak studio.  Wiedza i doświadczenie pozwalają mi radzić sobie w wielu trudnych przypadkach! Zapraszam!
MOBILNOŚĆ

ZWIĘKSZ SPRZEDAŻ
zatrzymaj uwagę!
Zakupy w Państwa sklepie są pewne, dające satysfakcje, są wyjątkowe?  Pokażmy to profesjonalnymi zdjęciami produktów na białym tle, ale również i w aranżacji co doskonale się sprawdzi na sliderze, banerze, plakacie i w innych materiałach reklamowych!
ILE TO KOSZTUJE
(poznaj ceny i Pamiętaj poproś o własną wycenę!)
Tak naprawdę nie istnieją stawki uniwersalne dla zdjęć wszystkich produktów i wszystkich zamówień, ponieważ są one tak bardzo zróżnicowane.  Czas realizacji jednego ujęcia to czasem 1,5h czasem nawet 12h, aby osiągnąc oczekiwany ofekt. Niektórzy wymagają niektórych prac, inni nie. Niektóre produkty  są prezentowane w 1 kompozycji a u innych zamawiających ma być tych kompozycji aż np 20szt. To wszystko wpływa na trudność,  ilość pracy, czasu , który za każdym razem musi zostać oszacowany indywidualnie. Dlatego kalkulacje za tego typu zdjęcia, wykonywane sa indywidualnie. Należy podac takie informacje jak: rodzaj oczekiwanego zdjęcia - czy w kompozycji na białym tle, typu fly( czyli latające) , z cieniem na podłożu, , nalezy określić ilkość ujęć czy kompozycji na produkt. . Czy zdjęcia mają być w natuarlnej aranżacji tła i jakiego rodzaju ma być to kompozycja- dowolna, czy inspirowana Państwa przykładami np z internetu?
OCEŃ RÓŻNICE
Profesjonalna fotografia reklamowa, ukazująca Państwa produkty, jako produkty premium, kojarzone z luksusowymi markami
Tania fotografia, której rezultatem nikt najczęściej się nie chwali, ale jest to efekt produktu fotografowanego w klasyczny sposób.