Krótka zapowiedź filmu prezentującego samochódu Opel Corsa 1.2 Twinport
Skład klipów reklamującego pęsete
Był to mój jeden z pierwszych filmów, na których eksperymentowałem ze światłem. Film z samochodem Octavia 1   1.9 TDI  zdobył tak duże uznanie, że zaczął na dzień osiągać około 100 wyświetleń
Kolejny film z działu motoryzacyjnego, gdzie widzimy skład ujęć z motocyklem 125ccm3    HONDA CBR 125
Spacer po rynku głównym w Krakowie, powstał w szczególności dla moich przyjaciół, stęsknionych za widokiem tego miasta, a byli też bardzo ciekaw jak wygląda płyta rynku głownego podczas pandemii.
I Ja musiałem pewnego dnia, nagrać krótki film z samym sobą.
Krótkie spojżenie na  FORD MUSTANG 5.0 GT
Klipy jako B-Roll  połączone w film prezentujący  Renault Scenic MK1 .  Nagrywanie filmów  i w tym przypadku było ukierunkowane na obraz studyjny, który jak kotara odkrywa naszym oczom temat filmu.
Obecny kanał na YouTube  ze względu na przyrost  klipów związanych z motoryzacją, został w ostateczności poświęcony owej tematyce, a sam kanał zyskał nowe logo widoczne po lewej stronie. Jednak starych filmów nie usówam, a nowe filmy związane z fotografią, będą przesyłane na oddzielny kanał FotoEston, do którego szybki link pojawi sie również tutaj

Głownie zajmuje sie fotografią komercyjną, a filmowanie  jest równoległą do fotografii  przygodą, którą staram się rozwijać.