UZUPEŁNIENIE
WYJAŚNIAJĄCE
Wybrane osoby otrzymują możliwość darmowej sesji fotograficznej realizowanej według wizji fotografa lub  za porozumieniem stron  według oczekiwań osoby pozującej. Sesje według umowy  TFP dopuszcza się dla osób, które wyrażają zgodę na wykorzystywanie zdjęć z ich wizerunkiem w celach zarobkowych , komercyjnych przez fotografa oraz podmioty przez niego wskazane, czy upoważnione.  Zdjęcia mogą być publikowane w materiałach promocyjno-reklamowych on-line oraz w postaci drukowanej. Materiał fotograficzny o zastosowaniu kmercyjnym może, być modyfikowany, łączony z innymi fotografiami, grafikami, treściami.  Umowa TFP jest podpisywana przed sesją zdjęciową odnośnie materiału fotograficznego uzyskanego w czasie trwania jednego dnia zdjęciowego.  Nie fotografuje nagości w żadnej z jej postaci oraz nie współpracuje z agencjami fotograficznymi, które akceptują publikacje o tematyce pornograficznej.
SESJE TFP
 
 
 
ZACHOWAJ PIENIĘDZE DLA
SIEBIE LUB INNE CELE!
Nie wydaj ani grosza i zdobądź profesjonalne zdjęcia ze swoim udziałem!
BĄDŹ W ZASIĘGU UWAGI I
DOCIERAJ DO WIELU LUDZI
W KOŃCU ZDOBYWAJ
POPULARNOŚĆ
To świetne rozwiązanie dla osób chcących spróbować swych sił jako model czy modelka przed obiektywem, i którzy pragną wypromować swój wizerunek.  To świetna okazja też dla tych, którzy marzą  aby mieć  dobrej jakości zdjęcia pamiątkowe, a zarazem  ich wizerunek może być odpowiedni dla sesji komercyjnych. Dzięki temu ich sesja zostanie zasponsorowana, jeśli oczywiście zgodzicie się Państwo  na komercyjne wykorzystywanie zdjęć z waszym wizerunkiem, co pozwoli nam na zwrot kosztów eksplaotacyjnych sprzętu i godzin pracy przy zdjęciach! W ten sposób można zyskać sesje u profesjonalnego fotografa, którego dzień zdjęciowy kosztuje nie raz od 2300zł netto w góre. Ty możesz mieć to dziś za darmo!

IDEALNE DLA
-  Blogerów / blogerek blogujących  np. o modzie
-  Początkujących modelek i modeli
-  Rodzin potrzebujących zdjęć pamiątkowych
-  Zakochanych , na upominek czy  pamiątke
-  Osób potrzebujących  zróżnicowanych zdjęć wizerunkowych dla portali społecznościowych
-  I dla innych nie komercyjnych zastosowań!

>  NAPISZ, ZOSTAW SWOJE ZGŁOSZENIE i DAJ SOBIE SZANSE!


Za darmo
Thursday, December 07, 2017
Nie ma tu kosztów ukrytych, dlatego pozwól my zapłacimy!  Ty się ciesz nowym doświadczeniem i zdjęciami wysokiej jakości, które możesz wykorzystać do promowania swojego wizerunku, blogu, powiesić na ścienie!
Rozpoznawalność i doświadczenie
Thursday, December 07, 2017
Moje fotografie  wykonane z Wami na zasadach TFP, trafaiają do artykułów, reklam, w różnej formie, dzięki agencjom i bezpośredniej współpracy z moimi klientami.
Auto promocja
Thursday, December 07, 2017
Dzięki profesjonalnej fotografii i jej komercyjemu rozpowszechnieniu, Twój wizerunek staje się rozpoznawalny i zyskuje wartość rynkową, która przyczyni się do sukcesów w zdobywaniu komercyjnych zleceń! Bo jak mówią często celebryci: wazne aby o nas mówili !
 
 
 
JAK SIĘ ZGŁOSIĆ ?
Przygotuj minimum 5 swoich zdjęć, których nie w mniejszym formacie jak wielkość monitora (minmum wysokość 1080pikseli). Zadbaj o zdjęcia, na których Twój wizerunek będzie rozpoznawalny, czyli : bez okularów przeciwsłonecznych, szalika, czapki, włosów spuszczonych na  twarz uniemożliwiając rozpoznanie wizerunku. Pamiętaj, aby wybrać zdjęcia, które pozwolą Cię rozpoznać ( portret, sylwetka, proszę o nie wysyłanie zdjęć grupowych np zdj, szkolne )
Wystarczy, że wyślesz na pocztę studia / fotografa swoje zgłoszenie na sesje TFP. W temacie wpisz "TFP", a list wyślij na  casting@foto-eston.com  lub na  fotoeston@gmail.com  pamiętaj aby wiadomość nie miała więcej jak 20MB
Skontaktujemy się z wybranymi osobami! Zdjęcia i zgłoszenia przesyłane są przez osoby aplikujące dobrowolnie. Odebrane  przez Foto Eston wiadomości ich treści oraz wszelkie załączniki, które nie zostały rozpatrzone pozytywnie, będą usuwane do czasu jednego tygodnia.
ZALETY
Otrzymujesz do swojego portfolio profesjonalny materiał fotograficzny, który wykonany jest w standardzie fotografii reklamowej. Wysokiej jakości zdjęcia to nie tylko sam materiał zdjęciowy, ale również i profesjonalna obróbka graficzna.
Jak mądrze kiedyś ktoś powiedział w jednej z książek: "Bo szczęście trzeba umieć sobie zorganizować". Sens tego rodzaju sesji zdjęciowych istnieje tylko w przypadku profesjonalnych fotografów, którzy dysponują odpowiednim sprzętem do zastosowań komercyjnych, co bardzo toruje drogę do dalszego sukcesu w autopromocji.
TROCHE HISTORII
TFP, jest to określenie  pochodzące zza czasów, kiedy modelki nie miały jak się wypromować, fotografia nie była tak dostępna ze względu na bardzo drogie materiały eksploatacyjne. Dlatego dość znani fotografowie ze znanych agencji i czasopism wykonywali zdjęcia modelkom,  gdyż tylko oni mieli praktycznie nie ograniczone dojście do wszystkiego czego było potrzeba, aby wykonać kosztowne powtórki zdjęć, naświetleń i kopii.  Można się tylko domyślać ile  to wszystko kosztowało, na co normalnego człowieka, a nawet wielu firm nie było stać. Tak więc układ można powiedzieć barterowy w tym profilu był bardzo popularny. Tak więc wzamian za odkrywanie przez fotografów nowych twarzy na deskach komercji,  osoby pozujące jako wynagrodzenie  otrzymywały zdjęcia, a także automatycznie możliwość autopromocji dzięki pojawiającemu się wizerunkowi w reklamach.  Fotograf oczywiście  za swój wkład, miał możliwość komercyjnego publikowania zdjęć w ramach współpracy z określonymi podmiotami. To był też kulis odkrywania nowych talentów i umożliwienia im zdobycia doświadczenia i zauważalności na rynku.

Profesjonalna fotografia do dziś nie jest tanim zajęciem, wystarczy zobaczyć na ceny sprzętu, którego nikt nie kupi w markecie, a do tego dochodzą jeszcze koszty eksploatacyjne, dlatego ten układ wciąż funkcjonuje i ma sens przy tych, którzy mogą nas wypromować, czego podstawą jest tworzenie materiału fotograficznego, którego strona techniczna umożliwia jego stosowanie w materiałach komercyjnych.
e-mail: fotoeston@gmail.com   
tel: 731-344-515
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania i udostępniania treści i obrazów bez zgody autora.  Ustawa z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych