Fotografia produktowa (packshot) wykonywana dla szerokiej gamy potrzeb rynku, od  stron internetowych, przez katalogi, aż 
po reklamy wielkoformatowe od plakatów, kalendarzy, po billboardy.
FOTOGRAFIA PRODUKTOWA
ZDJĘCIA NIE MUSZĄ BYĆ NUDNE - POKAŻ JAKOŚĆ POKAZ PRESTIŻ MARKI

Moje doświadczenie i właściwy dobór sprzętu jako narzędzia mej pracy spowodował, iż zdobywam zaufanie z różnych stron Europy.   Moje fotografie produktowe trafiały już na banery reklamowe, gdyż wykazują się wysoką jakością, która pozwala na druk materiału fotograficznego w dużych formatach bez utraty na jego jakość. Moje zdjęcia więc to sprawdzony i doskonały materiał nie tylko do druku, ale również i na strony internetowe, gdzie można używać efektu lupy. Tak dobry materiał pozwala nam również na uzyskiwanie dodatkowych kadrów graficznych, bez obawy iż przy zbliżeniu obrazu uwidoczni się ziarno, czy jakieś przebarwienia.
W wielu przypadkach kiedy istnieje problem z transportem produktu we wskazane miejsce, jak np. maszyny budowlane, czy służące do stacjonarnej produkcji urządzeń, moje mobilne studio, przenosi się z Krakowa w wymagane miejsce, zapewniając taki sam efekt jak studio.  Wiedza i doświadczenie pozwalają mi radzić sobie w wielu trudnych przypadkach! Zapraszam!
MOBILNOŚĆ

JAKOŚĆ I PEWNOŚĆ

Poszukujecie Państwo  fotografa, który jest polecany i blisko Was w Krakowie, nad to realizującego zdjęcia godnego studia fotograficznego?
Szukacie nowego ducha zdjęć i technicznych rozwiązań, jakie będą wpływać na wizualną promocje i sprzedaż produktu w Internecie, katalogach i nie
tylko?
Zapraszam pewnie, terminowo i w jakości godnej polecenia.
Foto Eston
FOTOGRAFIA PRODUKTOWA
PACKSHOTS
CZYLI FOTOGRAFIA PRODUKTOWA, BIAŁE TŁO A JEDNAK ODMIENNIE
e-mail: fotoeston@gmail.com   
tel: 731-344-515