Fotografia produktowa (packshot) wykonywana dla szerokiej gamy potrzeb rynku, od  stron internetowych, przez katalogi, aż 
po reklamy wielkoformatowe od plakatów, kalendarzy, po billboardy.
FOTOGRAFIA PRODUKTOWA
ZDJĘCIA NIE MUSZĄ BYĆ NUDNE - POKAŻ JAKOŚĆ POKAZ PRESTIŻ MARKI
Moje doświadczenie i właściwy dobór sprzętu jako narzędzia mej pracy spowodował, iż zdobywam zaufanie z różnych stron Europy.   Moje fotografie produktowe trafiały już na banery reklamowe, gdyż wykazują się wysoką jakością, która pozwala na druk materiału fotograficznego w dużych formatach bez utraty na jego jakość. Moje zdjęcia więc to sprawdzony i doskonały materiał nie tylko do druku, ale również i na strony internetowe, gdzie można używać efektu lupy. Tak dobry materiał pozwala nam również na uzyskiwanie dodatkowych kadrów graficznych, bez obawy iż przy zbliżeniu obrazu uwidoczni się ziarno, czy jakieś przebarwienia.
W wielu przypadkach kiedy istnieje problem z transportem produktu we wskazane miejsce, jak np. maszyny budowlane, czy służące do stacjonarnej produkcji urządzeń, moje mobilne studio, przenosi się z Krakowa w wymagane miejsce, zapewniając taki sam efekt jak studio.  Wiedza i doświadczenie pozwalają mi radzić sobie w wielu trudnych przypadkach! Zapraszam!
MOBILNOŚĆ

JAKOŚĆ I PEWNOŚĆ
FOTOGRAFIA PRODUKTOWA
Składając zamówienie akceptujesz postanowienie, iż przyjmujesz do świadomości, że jesteś osobą mogącą złożyć owe zamówienie, a fotografowane produkty z ich logami, formami będą widniały na stronie internetowej  fotografa i innych galeriach zewnętrznych  oraz we wszystkich materiałach promocyjno reklamowych, w jakich fotograf posługuje się fotografiami w celu udokumentowania swojej pracy.
ZAMÓWIENIE (postanowienia)
 
PACKSHOTS
CZYLI FOTOGRAFIA PRODUKTOWA, BIAŁE TŁO A JEDNAK ODMIENNIE
e-mail: fotoeston@gmail.com   
tel: 731-344-515
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania i udostępniania treści i obrazów bez zgody autora.  Ustawa z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych