Kliknij      na zdjęcie     i    zmieniaj  je strzałkami  na obrazku lub na klawiaturze
FOTOGRAFIA NIERUCHOMOŚĆI

Fotografia obiektów komercyjnych i prywatnych, do zastosowań sprzedażowych i reklamowych. Styl fotografi znany z zagranicznych marek o mocnej pozycji. Stań się wyraźny i indywidualny!
DOBRY WYGLĄD NIE TYLKO U DAM
ALE I U NIERUCHOMOŚCI BRAM

Wyobraź sobie, że spotykasz szalenie uroczą osobę i pragniesz jej zaimponować. Starasz się ukazać swoją wrażliwość ciepło ze wszystkich stron,  ubierając się stosowanie do okazji kolejnego spotkania. Chcesz powiedzieć coś więcej, niż to  że masz dwie ręce, dwie nogi, oczy usta,  ponieważ to ma  każdy. Opowiedz sobą o sobie, bez słów. ZAUROCZENIE  DOTYCZY TAKŻE SPRZEDAZY DOMÓW,  to więcej jak pokoje, dach i garaż. Aby jednak to pokazać potrzebne są starania ze świata profesjonalnej kreacji wizerunku nieruchomości w materiałach promocyjno reklamowych, w których opowiesz dobrze ujętą prawdę.
Pozwólcie, że ujmując Państwa nieruchomość, biuro, hotel, mieszkanie, będę starał się nie tylko uwiecznić dane obiekty  na zdjęciach, ale przedewszystim zauroczyć klienta.  Zapraszam więc  na profesjonalne sesje fotograficzne wszelkich obiektów mieszkalnych, biurowych, produkcyjnych, magazynowych, nie tylko na terenie Krakowa, ale i całej europy.
Aby uzyskać widoczny efekt na moich zdjęciach, rózniący się od wiekszości zdjęć nieruchomości jakie możemy znaleźć na internecie, wymaga czasu, dlatego jest mowa o sesji zdjęciowej. Jako fotograf potrzebuje najcześciej  od 15 do 40 minut na jedno pomieszczenie
Istnieje także możliwość wypożyczenia wszelkich dodatków a nawet i mebli na potrzeby sesji zdjęciowych, aby pomieszczenia prezentowały się jak najlepiej.  Przed wyceną prosimy o informacje gdyz najcześciej są to znaczące  dodatkowe koszty.

e-mail: fotoeston@gmail.com   
tel: 731-344-515