photographer, kraków, fashion, immobilare, mode, fotograf, krakow XSession
NOWOŚĆ:
Sesje XS to spore udogodnienie dla firm potrzebujących
zdjęć pojedynczej sztuki ubrania dla swojego wirtualnego sklepu, serwisów aukcyjnych branżowych i społecznościowych. Foto Eston wprowadza program sesji dla małych ilości produktowych, który mamy nadzieje rozwijać i wciąż ulepszać, tak aby jak najwięcej osób miało dostęp do profesjonalnych narzędzi marketingowych.
SESJE XS MODY
OSZCZĘDNOŚĆ:
220zł zamiast 1100zł?  Program Sesji XS pozwala zminimalizować koszty sesji zdjęciowych do minimum, gdyż wyklucza się wysokie koszty związane
z organizacją indywidualnej sesji zdjęciowej dla  małej ilości produktów, a nawet tylko dla jednej sztuki. Organizacja sesji jak fotograf, osoba pozująca, inne osoby uświetniające swą pracą sesje zdjęciowe, jak i samo studio, generują koszty najczęściej na od 1100 zł w góre, dlatego często nie opłacalnym jest wykonywanie zdjęć pojedynczego produktu.
REALIZACJA:
Państwa produkt będzie uwieczniany w dniu sesji zdjęciowych realizowanych dla innych marek z losowo wybraną modelką lub modelem, którego w tym przypadku nie ma możliwości indywidualnie wybrać. Może być to profesjonalista jak również amator, jednak zawsze najważniejszy jest efekt. Dlatego przed sesją należy przysłać produkt zgodny z wymiarami osoby pozującej, której to wymiary podamy Państwu.
JAKOŚĆ:
Jakość ma znaczenie, dlatego 
zdjęcia zostają wykonane w standardzie, z jakiego korzystają czołowe  marki odzieżowe w celu budowania prestiżowego wizerunku na rynku. Zdjęcia wykonuje profesjonalny fotograf, dlatego można liczyć na jak najlepsze efekty.
PRODUKTY NIE MAJĄ BYĆ ODSYŁANE
PLENER I STUDIO (sesja uznawana 2x - to znaczy 2 zamówienia)
STUDIO ( białe tło )
PLENER
1SZT  - 4zdjęcia na produkt ( 220ZŁ )
kolejna + 1 SZT  - 4zdjęcia na produkt ( + 150ZŁ )
razem 2sztuki odzieży
kolejna + 1 SZT  - 4zdjęcia na produkt ( + 90 ZŁ )
razem 3sztuki odzieży
Opisz rodzaj ubrania ( np.: spodnie, getry, bluza, garnitur, suknia itp.)
inne uwagi zamawiającego  np. do kiedy Państwo potrzebujecie  gotowych zdjęć
proszę o podanie swojego adresu e-mail  (obowiązkowe )
znane są mi zasady realizacji i otrzymałam/em interesujące mnie informacje dodatkowe
proszę o podanie swojego nr telefonu
Odzież letnia
Odzież Jesienna / Wiosenna
Odzież Zimowa
Odzież Damska
Odzież Męska
Zapisz się na sesje już dziś!
Zasady:

1. Zamawiający zdjęcia zobowiązuję się przesłać produkty minimalnie 4 dni przed wyznaczonym terminem zdjęć.

2. Zamawiający wysyła produkty odpowiednio dobrane do osoby pozującej, której wymiary zostaną dostarczone przez fotografa drogą e-mail.

3. Zamawiający pokrywa koszty związane z przesyłką produktów w obie strony.

4. Jeśli produkty mają nie być odsyłane, należy to również zaznaczyć w zgłoszeniu.

5. Zamawiający, może przesłać produkty jako własną stylizacje np. spodnie, koszula, kurtka, należy jednak wskazać, który produkt jest głównym produktem jaki ma zostać sfotografowany.

6. Fotograf zobowiązuje się do odesłania towarów, w okresie do trzech tygodni od zaakceptowania przez zmawiającego zdjęć.

7. Zdjęcia zostaną wysłane drogą e-mail lub jako pliki spakowane w formie folderu ZIP, do którego zamawiający otrzyma link umożlwiający pobranie plików.

8. Na wykonane zdjęcia obowiązuje Licencja obejmująca pola eksploatacyjne takie jak: sklep On-Line, serwisy; aukcyjne, ogłoszeniowe,  branżowe, społecznościowe i pośredniczące w sprzedaży. Zakres terytorialny i czasowy nieograniczony.

9. Składając zamówienie, zamawiający oświadcza, iż zapoznał się z prortfolio fotografa i akceptuje poziom niniejszej sztuki fotograficznej.

10. Zamawiający rozumie również, że fotografia jest elementem twórczym, na który wpływa wiele czynników od który zależy jest efekt całej sesji, jak naprzykład podczas sesji plenerowych, główną rolę odgrywa pogoda.

11. Zamawiający otrzyma orientacyjny termin realizacji, który będzie musiał potwierdzić korespondencyjnie tą samą drogą (e-mail)

12. Zamawiający otrzymuje prawo do publikacji zdjęć tylko po uiszczeniu opłaty za zamówienie.

13. Materiał fotograficzny zostanie przystosowany do przestrzeni internetowej - zostanie mu przypisany odpowiedni profil kolorystyczny oraz zostanie on odpowiednio pomniejszony z 350DPI(drukarskie) do 96DPI ( Dla internetu). Większy format, jest dostępny tylko w przypadku opłacenia licencji na potrzeby kampanii reklamowych czy innych drukowanych materiałów reklamowych.


ZASADY:
ZAPŁAĆ ZA SESJE POJEDYNCZEGO PRODUKTU,
NIE PŁAĆ ZA CAŁĄ ORGANIZACJE!
e-mail: fotoeston@gmail.com   
tel: 731-344-515
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania i udostępniania treści i obrazów bez zgody autora.  Ustawa z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych