Profesjonalna Fotografia Komercyjna
PASJA W KLATCE NA SEKUNDĘ

Zawsze chciałem  dzielic się tym co najlepsze, a w moim rozumieniu termin "najlepsze" brzmi jako pożyteczne , przyczyniając się do czujegoś sukcesu. Dlatego bardzo się cieszę, że moja praca z filmami zdobyła przychylnosć widowni, a nawet okazało się, że moje filmy pomagają w biznesie innych osób.
Zapraszam do zapoznania się zmoimi filmami, a jeżli będę mógł pomóc też komuś z Państwa podczas naszej wspólpracy, to będzie to dlamnie ogromna przyjemność.
KLAPS i zaczynami
Krótka zapowiedź filmu prezentującego samochódu Opel Corsa 1.2 Twinport
Skład klipów reklamującego pęsete
Był to mój jeden z pierwszych filmów, na których eksperymentowałem ze światłem. Film z samochodem Octavia 1   1.9 TDI  zdobył tak duże uznanie, że zaczął na dzień osiągać około 100 wyświetleń
Kolejny film z działu motoryzacyjnego, gdzie widzimy skład ujęć z motocyklem 125ccm3    HONDA CBR 125
Czasy się zmieniają, tak i Ja musiałem pewnego dnia, nagrać krótki film z samym sobą.  Podczas nagrywania filmu, miałem chyba twarze wszystkich ludzi, którzy mówili mi, że nie lubią być fotografowani dla publiki. W wiekszości nie wiem czemu, ponieważ każdy wychodził świetnie. Jednak sam niemogąc tym razem schować się za aparatem doskonale tych ludzi rozumiem i pozdrawiam ich z tego miejsca :)
Spacer po rynku głównym w Krakowie, powstał w szczególności dla moich przyjaciół, stęsknionych za widokiem tego miasta, a byli też bardzo ciekaw jak wygląda płyta rynku głownego podczas pandemii. Jak widać było dość pusto.

Tego rodzaju film, zamieszczam gdyż pokazuje sposób montażu ujęć w odpowiednich momentach, oraz filmowe kadry, do których zaostała dobrana odpowienia muzyka.
Film prezentujący nowy model pęsety. Film nagrany w orientacji pionowej dla widzów korzystających z telefonów, przyzwyczajonych do nagrywania pionowego.
Klipy jako B-Roll  połączone w film prezentujący  Renault Scenic MK1 .  Nagrywanie filmów  i w tym przypadku było ukierunkowane na obraz studyjny, który jak kotara odkrywa naszym oczom temat filmu.

VIDEO PHOTOGRAPHER
e-mail: fotoeston@gmail.com   
tel: 731-344-515
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania i udostępniania treści i obrazów bez zgody autora.  Ustawa z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych