Profesjonalna Fotografia Komercyjna
Pamiątki, może w formie kwiatów, słodkości, a może coś szczególnego, coś co nie przemija, coś co powie, że dana osoba jest wyjątkowa?  Fotograf portrecista, w swoim studio w plenerze czy tez u klienta wykona zdjęcia portretowe, które można wydrukować jako plakat, obraz zdobiący ścianę mieszkania. Zapytaj śmiało o organizacje zdjęć w dowolnym terminie , czasie i miejscu. Królewska fotografia portretowa od Foto Eston. Zapraszam. Kraków
FOTOGRAFIA KORPORACYJNA / PORTRET BIZNESOWY
&  PORTRET PAMIĄTKOWY
JESTEŚ PROFESJONALISTĄ /KĄ
POZWÓL SIĘ ODKRYWAĆ I DAWAJ SOBĄ  INNYM POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA,
DOBREGO WYBORU!

Poprawnie wykonane zdjęcie, jest poprawnie wyrażona treścią o nas, tak samo jak  poprawnie napisany artykuł w czasopiśmie, który przechodzi swój edytorial, nim pojawi sie na łamach gazet. 
Kreacja wizerunku to przede wszystkim świadomość samego siebie i umiejętnego stawiania kroków w przestrzeni publicznej opinii, na którą się nie rzadko osoby publiczne wystawiają.
W ten sposób spora część  osób publicznych posiada swoje prywatne zbiory fotografii, wykonane w staranny sposób przez profesjonalnego fotografa. Tworzy się owe kolekcje w celu udostępniania ich  prasie do artykułów, w których pojawia się wizerunek tychże osób. To w pewnej mierze panowanie nad tym jak będziemy odbierani. To profesjonalny marketing kreacja własnego wizerunku w świadomości publicznej. 
Kiedyś usłyszałem, że nie ważne co napiszą o tobie w prasie, ale ważne abyś miał w niej dobre zdjęcie, ponieważ to ono bardziej zapadnie w pamięć i nada odbiorcy kierunek odczuć i emocji. To dzięki niemu ktoś może się stać  twym wielbicielem.  To prawda, treści prasy zmienne są, będą nas cytować, ale nasz wizerunek będzie nie zmienny, warto więc o niego dbać, to On w dużej części sprawia, że kogoś wybieramy lub nie np. na stanowisko w firmie. Potrzebujesz wrażenia z pracownikiem, dlatego nie stawiasz tylko na CV, ale też i na spotkanie z nim, jeśli tylko oczywiście nie szukasz jednego z wielu trybów swojej machiny, schowanych bezboleśnie za  betonowym sarkofagiem swojej korporacji.
Nie bądź wirtualny, anonimowy. Pokaż się, pokaż że się nie boisz.
Profesjonalna fotografia wizerunkowa to nie tylko kilka ujęć, na które możecie Państwo liczyć, a przede wszystkim profesjonalna organizacja, narzędzia pracy oraz postprodukcja w najwyższym standardzie. Wszystko to sprawi, że Państwa wizerunek będzie prezentował się na wszystkich polach w najwyższym poziomie marketingu. Komunikacja wizualna, to podstawa!

e-mail: fotoeston@gmail.com   
tel: 731-344-515
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania i udostępniania treści i obrazów bez zgody autora.  Ustawa z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych