Profesjonalna Fotografia Komercyjna
Fotografia produktowa (packshot) wykonywana dla szerokiej gamy potrzeb rynku,
od  stron internetowych, przez katalogi, aż  po reklamy wielkoformatowe od
plakatów, kalendarzy, po billboardy.
FOTOGRAFIA PRODUKTOWA
więcej jak zdjęcia, więcej jak produkt
Czytaj więcej
poniżej zdjęcia
W wielu przypadkach kiedy istnieje problem z transportem produktu we wskazane miejsce, jak np. maszyny budowlane, czy służące do stacjonarnej produkcji urządzeń, moje mobilne studio, przenosi się z Krakowa w wymagane miejsce, zapewniając taki sam efekt jak studio.  Wiedza i doświadczenie pozwalają mi radzić sobie w wielu trudnych przypadkach! Zapraszam!
MOBILNOŚĆ

ZWIĘKSZ SPRZEDAŻ
zatrzymaj uwagę!
Zakupy w Państwa sklepie są pewne, dające satysfakcje, są wyjątkowe?  Pokażmy to profesjonalnymi zdjęciami produktów na białym tle, ale również i w aranżacji co doskonale się sprawdzi na sliderze, banerze, plakacie i w innych materiałach reklamowych!
Pomysł na Państwa kampanie reklamową, czy promocje produktów na stronie internetowej, serwisach społecznościowych zrealizuje w studio jak i w plenerze bez względu na miejsce, zawsze stawiam na jakość .
GDZIEKOLWIEK
Tak naprawdę nie istnieją stawki uniwersalne dla zdjęć wszystkich produktów i wszystkich zamówień, ponieważ są one tak bardzo zróżnicowane.  Czas realizacji jednego ujęcia to czasem 1,5h czasem nawet 12h, aby osiągnąc oczekiwany ofekt. Niektórzy wymagają niektórych prac, inni nie. Niektóre produkty  są prezentowane w 1 kompozycji a u innych zamawiających ma być tych kompozycji aż np 20szt. To wszystko wpływa na trudność,  ilość pracy, czasu , który za każdym razem musi zostać oszacowany indywidualnie. Dlatego kalkulacje za tego typu zdjęcia, wykonywane sa indywidualnie. Należy podac takie informacje jak: rodzaj oczekiwanego zdjęcia - czy w kompozycji na białym tle, typu fly( czyli latające) , z cieniem na podłożu, , nalezy określić ilkość ujęć czy kompozycji na produkt. . Czy zdjęcia mają być w natuarlnej aranżacji tła i jakiego rodzaju ma być to kompozycja- dowolna, czy inspirowana Państwa przykładami np z internetu?
ILE TO KOSZTUJE
(poznaj ceny i Pamiętaj poproś o własną wycenę!)
Fotografia do kampani reklamowych
Biłae tło
wersja: fantasia & standard
Aranżacja
wersja z tłem : fantasia & standard
OCEŃ RÓŻNICE
Profesjonalna fotografia reklamowa, ukazująca Państwa produkty, jako produkty premium, kojarzone z luksusowymi markami
Tania fotografia, której rezultatem nikt najczęściej się nie chwali, ale jest to efekt produktu fotografowanego w klasyczny sposób.
Składając zamówienie akceptujesz postanowienie, iż przyjmujesz do świadomości, że jesteś osobą mogącą złożyć owe zamówienie, a fotografowane produkty z ich logami, formami będą widniały na stronie internetowej  fotografa i innych galeriach zewnętrznych  oraz we wszystkich materiałach promocyjno reklamowych, w jakich fotograf posługuje się fotografiami w celu udokumentowania swojej pracy.
ZAMÓWIENIE (postanowienia)
e-mail: fotoeston@gmail.com   
tel: 731-344-515
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania i udostępniania treści i obrazów bez zgody autora.  Ustawa z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych