fotograf, reklama, agencja reklamowa, fotografia reklamowa, komercyjny, packshot, motoryzacja, wizualizacja, biznes, wizerunek, wywiady, pozycjonowanie, hurtowania, grafika, foto, eston, dobry, moda, plener Foto Eston
GWARANCJA JAKOŚCI
DZIĘKI TECHNICE I  DOŚWIADCZENIU
Korzystając z fotografii w Foto Eston zdobywasz profesjonalne narzędzia do budowania swojego wizerunku
i marki . Daj się zapamiętać dzięki zdjęciom wysokiej jakości zwiększając sprzedaż!
NAJWIĘKSZA ILOŚĆ DETALI
SUKCES TKWI W SZCZEGÓŁACH
Korzystając  z  profesjonalnego sprzętu, oprogramowania do postprodukcji rejestrowane są nie tylko kolory
w najwyższym stopniu ich odwzorowania, ale również i ilość detali jak struktura materiałow np koszuli,
spodni. Nie posiadamy tak zwanego efektu mydła, czy mocnego zaszumienia, z czym można często się
spotkać.
Kolory które zaskakują, szczegóły  które szyją firmowy sukces. Nie ma nic tak, ważnego w prezentacji 
odzieży, czy innych produktów  jak poprawne odwzorowanie kolorów i rejestracja  detali budujących
wyobrażenie o produkcie.
REALISTYCZNE DYNAMICZNE  KOLORY
BĄDŹ REALNY I WSPANIAŁY

Profesjonalna Fotografia Komercyjna
ZDJĘCIA OBJĘTE SĄ PRAWAMI AUTORSKIMI

Jeżeli umowa licencyjna nie określa inaczej: Pamiętaj, że wszelkie prawa do fotografii i innych stworzonych dzieł należą do Fotografa, a udział osoby pozującej czy produktów w sesji nie określa  jako współtwórcy czy zamawiającego w świetle ustawy z dnia 4 lutego 1994 r  o prawach autorskich i majątkowych jako właściciela zdjęć do nich. Fotograf zachowuje pełne prawo do dokumentacji swojej pracy na stronie oraz w materiałach reklamowych. Zamawiający posiada moc i odpowiedzialność do składania zamówień i udzielania takiej zgody,  także jeżeli noszą one znaki towarowe produktów przeznaczonych do zdjęć. Jeżeli w umowie nie uzgodniono inaczej, zamawiający przyjmuje do wiadomości, iż nie jest właścicielem zdjęć i nie przysługują jemu/jej do nich prawa autorskie ani majątkowe, a posiada je fotograf, który udziela licencji na wskazane pola eksploatacji dla poszczególnych zdjęć.
WIZERUNEK & MARKA
Oczami Emocji Standardów
Ponad 65% ludzi na świecie to wzrokowcy,
Dlatego ocena konsumencka tak bardzo opiera się na zwizualizowanych  w obrazach standardach, co jest nie do podważeniea w przypadku zakupów w wirtualnym świecie, czy w sile mediów.  To powoduje, że  strona wizualna jest tak bardzo ważna, gdyż wpływa na ocene konsumencką z wielu powodów i wykonanie  fotografii wymaga odpowiedniego zaangażowania wiedzy, sprzętu, technik fotografowania w budowaną  treść obrazu.
Żyjemy w czasach komunikacji wizualenj, przywołującej odpowiednie emocje, np poczucia siły, elegacji, jakości, prestiżu, a nad to obraz   jest prostszy do przysfojenia niż długie treści wymagające ich zrozumienia.
Fotografia obrazuje siłe , jakiej potrzebują Państwa klienci.
PRODUKT
i jego zdjęcie to obraz  marki
Więcej jak produkt
Każdy produkt w moich oczach  to wyjątkowy  design,  odpowiednio dobrane  materiały posiadające swoje cechy wizualne, które dzięki zmysłom wzroku  w wirtualnym świecie można  poczuć we własnej imaginacji. Dlatego każdy przedmiot fotografuje dla Państwa  z najwyższą pieczołowitością z odpowiednim profesjonalnym zapleczem sprzętowym i technikami fotografowania, aby oddać cechy materiałów, przestrzeń brył, kolory produktów, by w Państwa reklamie i sklepie wyglądały na jedyne i niepowtażalne.
Moje zdjęcia i technika fotografii  to jakość znana ze świata profesjonalnej reklamy, dlatego moje prace  doskonale sprawdzają się na tak wielu polach eksploatacji.
Zdjcia jak w przykładzie powyżej nazywam WIZERUNKOWĄ SESJĄ PRODUKTÓW, gdyż zyskują medialną, czy po prostu reklamową twarz, charakter. Owe zdjęcia doceniane są przez np.:  światowe agencje reklamowe, producentów.
JAKOŚĆ
bo szczegóły mają znaczenie
Ludzie więcej widzą niż świadomie dostrzegają, wybierając zawsze jakość. Dlatego wybierz ją i Ty
Sukces wymaga od nas największych starań i wrażliwości na detale, z  których w pierwszym spotkaniu    wiele osób może nie zdawać sobie sprawy, to jednak znacząco wpływają one na  wizerunek marki, ludzi, produktów  i innych prezentowanych treści  w różnych mediach odpowiedzialnych za kreacje wizerunku i ocene konsumencką.  Dlatego stawiam na jakość nie tylko mojej pracy, ale i jakość od strony technicznej stanowiącej nieodłączną część sukcesu. Doświadczenie na rynku miedzynarodowym profesonalny sprzęt fotograficzny od aparatu, przez obiektywy, lampy błyskowe, modyfikatory aż po profesjonalną postprodukcję, wpływa na  ostateczną prezentacje fotografowanej sceny. 
Materiał fotograficzny który oddaje, jest pożądanym materiałem marketingowych przez światowe agencje reklamowe i niejednokrotnie został wykorzystany w budowaniu marek, wizerunku osób i ich promocji, jak i w kampaniach reklamowych.
- Nieruchomości
- Motoryzacjna
- Portret Biznesowy
- Mody
- Produktowa
- Reklamowa
FOTOGRAFIA:
- Plenerowa
VIDEO PHOTOGRAPHER
Jak zawsze pokazać więcej
- Studyjna
PASJA W KLATCE NA SEKUNDĘ

I tu zostałem mile zaskoczony znajdując uznanie wśród odbiorców mych prac, gdy  doświadczalnie   spróbowałem  swych  sił  w  tworzeniu  klipów  wideo.    Widząc  zapotrzebowanie  na treści materiału filmowego jaki tworzę i  z którym  wciąż  eksperymentuję  oraz  rozwijam,  wprowadzam  tę  pozycję tworzenia krótkich  wideoklipów , filmów reklamowych  do  swojej  oferty.  Kliknij w wideo powyżej i przejdź do galerii moich klipów. 
Back
Next
NIE WYKONUJE ZDJĘĆ NAGOŚCI W ŻADNEJ Z JEJ POSTACI
1000-CE
SPRZEDANYCH PRODUKTÓW

zdjęcia które są realnie  skuteczne
ZADOWOLENI
KLIENCI

Z kraju i zza granicy
POZYTYWNE
REAKCJE
NA PRODUKTY

ze zdjęciami mojego autorstwa.
WIZERUNEK
MOCNEJ MARKI

Moje zdjęcia budowały wizerunek marek na rynkach miedzynarodowych
WYSOKIE 
OCENY
DLA PRODUKTÓW

od konsumentów dla fotografowanych produktów
Skuteczność mojej pracy potwierdzona w wynikach  klientów

Hobbysta Profesjonalista zawsze pełen zaangażowania i poświecenia poszukujący nowych rozwiązań, aby stworzyć  kadry, które znów będą przyciagały i budowały markę, jak miało już to miejsce  nie jeden raz.   Nie lubię kopiować innych, gdyż mój cel to być inspiracją dla Państwa konkurencji,  a nie być ich kopią, ponieważ rozumiem potrzebę wyróżnienia Państwa Marki.  Tak stworzył się mój styl widoczny w odkrywaniu szczegułów, budowaniu kadrów , w sposobie oświetlenia planu zdjęciowego by np: produkty nie były płaskimi bryłami.  Przy tym pomysłowość, wrażliwość i doświadczenie w tej profesjii pozwoliło już niejednokrotnie stworzyć fotografie w formie jaką publika przyjmowa pozytywnie. Dzięki jakości materiałów fotograficznych dostarczanych przezemnie, me zdjęcia doskonale sprawdzają się tam gdzie już można było je zobaczyć, czyli nie tylko w odnoszących sukces sklepach internetowych, ale także i w materiałach reklamowych podczas kampani  w przestrzeni outdoor-owej jak i tej wirtualnej ( plakaty, bilboardy, ulotki, katalogi, brodzury, kalendarze, wydania naukowe, wywiady, magazyny, reklamy w social mediach).

DLA KOGO?
Jeżeli właśnie chcesz wprowadzić na rynek nowy produkt, stworzyć  markę swojej firmy, czyli budować jej wizerunek, chcesz mieć dopracowane zdjęcia jak z żurnalu, to jestem właśnie dla Ciebie. 

Artur
FotoEston Facebook
FOTO ESTON
staje się częścią Państwa zespołu
PROFESJONALNE ZDJĘCIA,
TO TWÓJ PROFESJONALNY SPRZEDAWCA
LICENCJE ZDJĘĆ
KORZYSTAJ TANIEJ
Korzystasz z tej samej jakości, przy różnych licencjach! Gdy stopniowo wchodzisz na rynek, nie prowadząc kampanii reklamowych na wszystkich polach, płać za wartość zdjęć adekwatnie do ich zasięgu i jakości! W przyszłości gdy postanowisz rozwinąć swoją  kampanie, możesz wykupić licencje na dodatkowe pola eksploatacji!
e-mail: fotoeston@gmail.com   
tel: 731-344-515
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania i udostępniania treści i obrazów bez zgody autora.  Ustawa z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych